LISTY DO REDAKTORA - ODPOWIEDZI NA PYTANIA

    Drogi Bracie Herzig,

    Bardzo serdecznie dziękuję Ci za Twój zachęcający list. Otrzymałem zamówione przeze mnie książki i "Boski Plan Wieków", które wkrótce zostaną rozdane wśród moich znajomych.

    Błogosławię dzień, gdy rok temu ktoś nieznany posłał mi kopię Sztandaru Biblijnego. To był klucz, który otworzył drzwi. Nabyłem wszystkie wasze książki - przeczytałem każdą z nich i w istocie rzeczy nie mogę ich odłożyć. Zawsze myślałem, że po 23 latach u "świadków Jehowy" mam dobrą wiedzę na temat Pisma Świętego, lecz odkryłem, że tak nie jest. Przez ostatnie osiem miesięcy dowiedziałem się więcej, niż w ciągu 83 lat mego życia.

    Niech Bóg błogosławi Cię w tej wspaniałej pracy i tak jak Ty, ja również oczekuję na tysiącletnie Królestwo.

    J.W.D. Diamond Head, MS

 

 

    Do Redaktora, Ralpha Herziga.

    Otrzymałem ostatnio Twój dobrze sformułowany list, który bardzo oceniam. Niech Bóg błogosławi Ciebie za wszystko co mi odsłoniłeś i wyjaśniłeś na ten temat. Otworzyłeś moje oczy i umysł na Boga i na Biblię - Biblię, która z czcią powinna być trzymana w ręku, ponieważ jest natchnionym Słowem Boga. Nie możemy nic ulepszyć na temat Boskiego Słowa czy Jego wielkiego planu zbawienia, który jest realizowany przez Jego jednorodzonego Syna, Jezusa Chrystusa (Obj. 22:18,19). To są dobre wieści, które pragniemy opowiadać całemu światu.

    Dziękuję Ci za odnowienie mojej subskrypcji Sztandaru Biblijnego. Przyślij mi, proszę, kilka egzemplarzy Sztandaru Biblijnego Wyjaśnienie przypowieści o bogaczu i łazarzu, abym mógł go rozdawać innym ludziom. Ponadto, muszę Ci także powiedzieć, że artykuł "Piekło nie jest miejscem mąk" jest arcydziełem. Pisz coraz więcej w Twej służbie dla Boga i ludzkości.

    Szczerze oddany,
    C.A., Enugu State, Nigeria

SB ’09,78.

Wróć do Archiwum